Mobilní klimatizace DAITSU ADP 12 F/CX

Záruka 3 roky
Dostupnost do 48 hodin u Vás
Cena dopravy Zdarma

Parametry

Výrobce
Napětí
230 V
Hmotnost
36 kg
Průtok vzduchu
360 m3/hod
Výkon topení
2,7 kW
Odvlhčovací výkon
38 l/24h
Chladicí výkon
3,4 kW
Elektrický příkon - chlazení
1,35 kW
Elektrický příkon - topení
1 kW
Hlučnost (A) / 7m
49–53 dB
Pracovní teplota chlazení
16–35 °C
Vhodná pro prostor
45–75 m3
Barva
bílá
Rozměry (d x š x v)
405 x 390 x 820 mm
Ohebná hadice průměr / délka
150 / 1500 mm
Chladivo
R 290

Popis

Nový model mobilní klimatizace DAITSU ADP 12 F/CX je vybaven řadou praktických funkcí, jako je topení nebo možnost ovládání pomocí Wi-Fi a mobilní aplikace, která je v českém jazyce. Jedná se o přímého nástupce oblíbeného modelu klimatizace APD 12HK2 a je plnohodnotnou alternativou modelu APD 12HX Premium. Díky bohatému příslušenství je její instalace a používání velmi snadné a pohodné. Tato kvalitní klimatizace zajišťuje funkce chlazení, topení, ventilace a odvlhčování. Vyniká účinným chlazením s nízkou spotřebou energie, je proto šetrná k životnímu prostředí. Využití najde nejen v domácnostech, ale i v kancelářích.

Tato moderní a praktická klimatizace zajišťuje funkce chlazení, topení, ventilace a odvlhčování. Vyniká účinným chlazením s nízkou spotřebou energie, je proto šetrná k životnímu prostředí. Využití najde nejen v domácnostech, ale i v kancelářích.

Mobilní klimatizace DAITSU ADP 12 F/CX s funkcí topení a možností ovládání pomocí Wi-Fi je vhodná pro prostory, kde není možné nebo vhodné provést montáž klasické klimatizace, např: v pronajatých prostorech, stavebních buňkách, budovách pod dohledem památkové péče a dalších. Její výhodou jsou nízké pořizovací náklady a snadná přemístitelnost, která Vám umožní klimatizovat více prostor během dne. Přístroj je vhodný pro prostory o velikosti 18-29 m2.  

Jednotka nepotřebuje odbornou montáž, stačí ji zapojit do elektrické sítě, hadici s odvodem horkého vzduchu odvést do venkovního prostoru skrze okno nebo otvor ve zdi a klimatizace může začít ochlazovat.

Hlavnímifunkcemi jsou chlazení a odvlhčování. Každý jistě ocení funkci 24 hodinového časovače, kdy můžete nastavit zapnutí nebo vypnutí jednotky v požadovanou denní dobu. Klimatizace je vybavena funkcí automatického resetu. Pokud dojde k výpadku elektrického proudu, přístroj se opět zapne v režimu naposledy nastaveném před jeho výpadkem. 

Funkci SLEEP využijete v noci, kdy bude přístroj udržovat příjemné klima pro Váš co nejpohodlnější spánek. Dalším režimem je funkce DRY (odvlhčování), která bude udržovat vlhkost a pokojovou teplotu na komfortní úrovni. V režimu AUTO bude jednotka automaticky určovat provozní režim pro Vaše optimální pohodlí. Na LED displeji se vždy bude zobrazovat aktuální pokojová teplota a nastavený provozní režim.  

U této mobilní klimatizace není nutné vylévat nádržku s kondenzovanou vodou, neboť má speciální funkci odpařování kondenzátu

Klimatizace je energeticky nenáročná, řadí se do energetické třídy A. Tím, že využívá ekologické chladivo R290 je šetrná k životnímu prostředí. Vyznačuje se tichým provozem.  

jednotce patří multifunkční ovladač, který Vám zajistí naprosté pohodlí, pokud nechcete k jednotce zbytečně vstávat a nastavovat ručně funkce na ovládacím panelu. Výhodu tohoto ovladače ocení především rodiče, neboť má dětskou pojistku proti změně nastavených hodnot.  

Novinkou mezi mobilními klimatizacemi Daitsu je možnost ovládání pomocí Wi-Fi. Do Vašeho mobilního telefonu si pouze stáhnete aplikaci EWPE Smart a pak již pohodlně ovládáte Vaše zařízení odkudkoliv chcete. Aplikace je navíc v češtině pro zařízeni s iOS i Androidem. Pro chytrá zařízení je ke stažení zdarma na Google Play i App Store.

Instalace klimatizace je velmi jednoduchá a intuitivní. Součástí balení je sada pro instalaci výfukové hadice do okna. Hadici pouze zacvaknete do koncovek, natáhnete na potřebnou délku a jednu z koncovek pak nasadíte přímo na přístroj a druhou vyvedete do pootevřeného okna nebo použijete doplňkové textilní těsnění.

Související

Další zboží z kategorie

Ke stažení

Diskuze

Veronika Lagorio
27. července 2019 Odpovědět

Délka vyvodove hadice je 1,5 metru. Naše střešní okno je ve výšce 190ti cm. Dosahne hadice do okna? Potřebovala bych zjistit v jaké výšce ne na přístroji přípojena hadice. Můžete mi prosím sdělit tento parametr? Děkuji . Lagorio

Roman Stehlík
26. června 2021 Odpovědět

Nelze spojit klimatizaci s aplikací, vůbec ji aplikace nenajde. Nefunkční, a protože je wifi spojení a vzdálené ovládání pro mě jednou z klíčových vlastností, budu nejspíš klimatizaci vracet, pokud se aplikace neumoudří, bohužel :(

Roman Stehlík
29. června 2021 Odpovědět

nakonec se mi podařilo aplikaci a spojení s klimou rozchodit až na třetím telefonu. Nakonec tedy zatím OK.

Lubomir Toth
20. října 2023 Odpovědět

Dobry den. Akym sposobom na tekto klimatizacii funguje kurenie? Ma v sebe tepelne cerpadlo alebo len klasicky ohrievac?

Okomentujte produkt
Napište slovy, kolik je 3+2